Zahoďte všechny předsudky a OCHUTNEJTE naše BIO kozí produkty. Sami pak posoudíte, zda-li páchnou kozinou či nikoli, a zda pro vás konzumace kozích produktů je z dlouhodobého hlediska prospěšná. Kozí mléko vám může nabídnout nejenom pozitivní účinky na krásu, ale také vnitřní účinky na zdraví. Jeho účinnost je prověřena staletími, jeho užívání doporučují mnozí lékaři i nutriční specialisté.

Stále více lidí se potýká se špatnou stravitelností či přímo alergií na kravské mléko. Proto hledají alternativy, díky kterým budou moci ve svém jídelníčku zachovat mléčné produkty. 

Mléko z naší farmy je získáváno za přísných a příslušnými organizacemi kontrolovaných technologických podmínek. Zvířata jsou krmena zdravě z vlastní ekologické produkce. Při výrobě biosýrů všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. Kozy tráví velkou část svého dne v prostředí travnatých pastvin v kopcích CHKO Beskyd.

Kozí mléko je z nutričního hlediska velmi podobné mléku kravskému, přesto má několik důležitých vlastností, které ho odlišují:

  • Za látku, která podle výzkumů odpovídá za hlavní příznivý účinek, byl označen Ubichon 50. Zlepšuje celkovou kondici organismu, posiluje imunitní systém, harmonizuje nervovou soustavu, zlepšuje chronická onemocnění kůže a trávící soustavy.

Vaše zdraví je pro nás důležité! Přijeďte si ho posílit a upevnit na farmu ZERLINA.